NEGATYWNE właściwości herbaty{Informacje na temat: NEGATYWNE właściwości herbaty
Zobaczyło już film: 16930
Czas jaki trwa film: 5m 19s
Wasza ocena: 1019
Ilość reakcji: 82
Opis: NEGATYWNE właściwości herbat Portal i sklep z herbatą i kawą: http://www.czajnikowy.com.pl Blog: https://www.czajnikowy.com.pl/czarna-herbata-wlasciwosci-negatywne/ Facebook: http://facebook.com/czajnikowypl Twitter: http://twitter.com/czajnikowypl Instagram: http://instagram.com/czajnikowypl #herbata #właś...

NEGATYWNE właściwości herbaty

- Ale jaką herbatę ? Xd bo jest ich dużo, czy to już nie zależy od ziela tylko od tego że jest ciepłe i w kubku
- Fluor?
- Albo i też takie - gabinet okulistyczny lublin , zawsze coś przydatnego.
- Ponieważ miałam problem z anemią, głównie z uwagi na poziom żelaza, starałam się dowiedzieć wszystkiego o herbacie, bo uwielbiam czarną a ta jak wspominasz, ogranicza wchłanianie, ale... dłużej studiując temat, dowiedziałam się, że przy jedzeniu nabiału, herbata wspomaga przyswajanie wapnia, co może byc ważne dla niektórych, i tu nie ogranicza wchłaniania żelaza, a że bardzo lubię nabiał, to... mogę do posiłku herbatkę pić, Tak też robię od ponad 10 lat, i problemów z anemią nie mam.
- Picie soków warzywnych w dużych ilościach też prowadzi do refleksu i wrzodów żołądka , tak że Wszystko z Umiarem trza traktować 😉 Pozdrawiam Rafałku 👍😘
- Rzeczywiscie po zielonej herbacie o 19 nie moge zasnąć a jest 1.24 w nocy,druga ciezka sprawa to znaczące przebarwienia zębów po zielonej herbatce pitej regularnie,a trzeci fakt negatywny to brak dostepnosci podrecznej bardzo dobrych gatunkow herbat;-)
Za to prowadzący bardzo intrygujący i fenomenalny w osobowości,podziwiam pasje z sercem,dziekuje,wysłuchałam z wielką radoscią;-)
- To jest tak jak z piwem... wszyscy narzekają ale ostatecznie wszystko sprowadza się do proporcji... co za dużo to niezdrowo.
- Co do drażniącego wpływu na żołądek tzn. pobudzenie gastryny i soków trawiennych to odpowiada za to nieznany składnik herbaty/kawy lub po prostu intensywny smak, który pobudza trawienia. Sama kofeina nie ma takich właściwości, ale może wpływać na układ trawienny hamując jego działania przez wpływ na układ nerwowy.
- Orajpi 🕯️🕯️🕯️🙃
- Czajnikowy jest już ze mną 3 lata i mam się nieźle. Herbaty pijam chętnie. Nie przeginam z ilością, ale miłość do herbaty kwitnie jak sama herbata. Tyle że u mnie przez cały rok 😊 Pozdrawiam ekipę Czajnikowego 😊
- Przede wszystkim, herbata może być szkdliwa i trująca, ze względu na glebę i miejsce gdzie rosła. Chiny to śmietnik toksyn i metali ciężkich, ale tego bez specjalistycznych badań nei stwierdzicie.
- Właśnie oglądam ten film i żałuję że wypiłem tą zielona herbatę o 22 bo nie mogę zasnąć od kilku godzin XD
- o co chodzi z tymi 7 lapkami w dol? ktos sie poczul urazony?!
- Pochlebkin
- Coś słyszałem, że herbata to jeden z najbardziej zapestycydowanych produktów spożywczych - ale nwm czy to prawda, więc czy to prawda?
- Czy pierwsze zalanie herbaty powinno się po chwili wylać, jak to robią na chińskich filmikach na YT (płukanie ewentualnych nieczystości z herbaty), czy to tylko takie przyzwyczajenie w ich rytuale? Herbata od mniejszych producentów może być w jakimś stopniu zanieczyszczona? Czy tyczy się to tylko herbat w tym sprasowanym placku? Pozdrawiam :)
- "przede wszystkim bezsenność" oglądam o 2 w nocy popijając herbe
- Witaj Czajnikowy. Mam pytanie. Jeśli piję czerwoną herbatę która wypłukuje żelazo, to mimo brania multiwitaminy z minerałami dla sportowców mam brać jakieś dodatkowe żelazo??
- Pszed kupieniem gaiwana jedna czarka na dzień po kupieniu 3 czarki z czego każda po pare zaparzeń efekt litr herbaty w sumie plus bo się nawadniam plus skóre mam głatszą ale czasami złapie zgaga chodz to już taka moja częsta pszypadłość.
- Ja jeszcze wspomnę nie o samej herbacie, ale o pokrzywie. Pamiętajmy żeby nie pić jej każdego dnia przez długi okres czasu. Działa ona fajnie na porost włosów i skórę, ale działa też moczopędnie. Muszą też uważać osoby, które mają problemy z hormonami lub dużymi niedoborami niektórych składników mineralnych.
- A gdzie szczawiany ?! Zapomniałeś o szczawianach, które powodują kamienie nerkowe. Codziennie piję herbatę. Jestem fanem herbaty, ale przestrzegam przed szczawianami, ponieważ są bardzo niebezpieczne. Najlepiej codziennie pić także lemoniadę, ponieważ zawiera cytryniany. Cytryniany chronią przed kamicą nerkową.