Mój ulubiony gadżet na lato - klimatyzator innova 2.0 Verticale{Informacje na temat: Mój ulubiony gadżet na lato - klimatyzator innova 2.0 Verticale
Zobaczyło już film: 16771
Czas jaki trwa film: 6m 41s
Wasza ocena: 438
Ilość reakcji: 109
Opis: Co to jest monoklimatyzator? Jak wygląda montaż monoklimatyzatora? Czy monoklimatyzator jest głośny? Oto relacja z pierwszej ręki z użytkowania monoklimatyzatora innova 2.0 Verticale 12HP. Klimatyzatory innova: https://innovapolska.pl/klimatyzator-2-0/...

Mój ulubiony gadżet na lato - klimatyzator innova 2.0 Verticale

- "Ci" chyba "Tobie" :P
- Czy wszystko OK? Tęsknimy za filmami :)
- Więcej macie na tej stronie prim-lublin.pl jak pomoglem, to spoko.
- Bardzo merytoryczny materiał. Ukłony.
- Bardzo dziękuję I pozdrawiam
- Cena kosmiczna, zdecydowanie za duża za moc którą to urządzenie oferuje. W tej cenie można kupić 4 zwykłe przenośne klimatyzatory, każdy z nich z mocą większą od prezentowanego urządznia. Wielokrotnie w komentarzach wspominasz o przenośnej klimie którą kupiłeś i która nie spełnia zadania. Nie podajesz jednak modelu który to był. Moim podejrzeniem jest że był to po prostu słaby model albo/i nie zamontowany w prawidłowy sposób.
- Pomyliłeś się co do kosztów poboru sprostuj je wydajność klimatyzacji to nie stosunek mocy oddanej do pobranej przy maksymalnej mocy chłodzenia 3.11 kw to urządzenia z sieci pobierze tylko 855 wat więc godzina jego pracy kosztuje cie jakieś 40 groszy.
- Na prawdę nie rozumiem dlaczego masz dwa kanały o tym samym, a mimo to wstydzisz się jednego na tyle drugiego i odwrotnie. Po co to wszystko? Nawet Instagram oddzielnie. Czy cierpisz na rozdwojenie jaźni?
- Mieczysław nie zrobi lodówki bo ma 2kw wydajności chłodniczej. Czy zjada klimatyzatory przenośne na śniadanie- 4:08 ? To jest klimatyzator przenośny dwururowy, tylko przykręcony do ściany. Więc nie, nie zjada klimatyzatorów przenośnych (dwururowych-czyli z możliwością obiegu zamkniętego) na śniadanie. Wręcz jest gorszy bo za 2-2,5 koła można mieć klimatyzator dwururowy 3,5kw i też zrobić dwie dziury w ścianie i go pod nią postawić. Zasada działania będzie taka sama. Ba, a jeżeli nie można wiercić dziur bo spółdzielnia nie pozwala, to można wstawić plexi zamiast szyby w okno, wyciąć dziury i wypuścić rury przez okno. Dodatkowo jeżeli ma się ochotę to można go wozić między pomieszczeniami bo każdy ma kółka. Słaba reklama.
- Kiedy znów coś nagrasz😅?
- fajne
- Jest gdzieś dostępny twój projekt ramy do stołu/biurka z desek?
- Fajne ujęcie #0:27 ;)
- Czym nagrywasz ?
- Gdzieb
Jestes?
:(
- 0:25 Jak ten oczyszczacz SHARPa ma działać poprawnie skoro stoi przy samej ścianie, a wloty do zaciągania ma na tylnej klapie?
- Osobiście mnie nie stać na takie cudo, ale doceniam fakt że pokazałeś taki sprzęcior na Swoim kanale :)
- Ładnie i estetycznie. Miałem w zeszłym roku klimatyzator z rurą za okno i nigdy więcej na coś takiego się nie zdecyduję. Chłodzenie tragiczne, głośny strasznie, a przez to że stał w pokoju i się nagrzewał to kilka minut po wyłączeniu w pokoju było cieplej niż przed włączeniem.
- Monoklimatyzator to ciekawe rozwiązanie ale cena troszkę szokuje. Przed informacją o cenie obstawiałem max. 5.000 PLN.
Niemniej polecam zastosowanie też specjalnych folii okiennych 3M ograniczających przyrost ciepła w pomieszczeniu.
Folie są niemalże niewidoczne a bardzo skutecznie wspierają kontrolę temperatury.
- Nie to żebym się czepiał ale otwarte okno i klima nie ma za grosz sensu. XD
- Kupilem klimatyzator dosc znanej marki QLIMA, przenosny z rura w okno, dobrze zaizolowalem okno, kupielm specjalna plekse z otworem na zamowienie i izoluje swietnie letnie silne naslonecznienie, w dodatku, oczyszczanie powietrza, odwilgocanie i suszenie koszt tego urzadzenia okolo 520 euro. Wydajnosc jet lepsza niz zakladalem, ustawiam 23-25 stopni bo ponizej zaczyna sie lodwka robic, wiec to wcale nie jest tak ze ten innova zjada takie mobilne, to jest kwestia dobrania odpwoiedniego sprzetu z odpowiednia wydajnoscia. :) Podobnie jest w split sciennnych.