Dlaczego KLIMATYZATOR nie nadaje się do OGRZEWANIA domu?{Informacje na temat: Dlaczego KLIMATYZATOR nie nadaje się do OGRZEWANIA domu?
Zobaczyło już film: 39567
Czas jaki trwa film: 12m 13s
Wasza ocena: 171
Ilość reakcji: 190
Opis: Hej, ostatnio pytaliście w komentarzach jak sprawuje się mój klimatyzator w funkcji grzania. Zrobiłem prawdziwy test - próbowałem ogrzać dom przy zewnętrznej temperaturze wynoszącej -5 stopni. Zapraszam do oglądania. Pozdrawiam!...

Dlaczego KLIMATYZATOR nie nadaje się do OGRZEWANIA domu?

- weż teraz zrób "dla czego samochód nie nadaje się do jazdy".
- Odpowiednio dobrana klimatyzacja o dobrym współczynniku scop nadaje się do ogrzania domu (cena takich urządzeń jest jednak inna) ! Film trochę nieudany, choć oparty na tym co masz w domu (z chińczyków sprawdź sobie dla grzania chociażby Gree Amber Prestige).
-
- Klimatyzacja super do grzania . Ale warto przy poniżej -5 mieć inne źródła .
- Po pierwsze to masz klimatyzator typu tani chińczyk, po drugie jest to jednostka zdecydowanie za mała na przedstawione w filmie pomieszczenie, po trzecie mówisz tak jakbyś coś wiedział ale nie wiesz. Zamontuj sobie klime LG albo Fuji prawidłowo dobraną do kubatury pomieszczenia i zobaczysz jak efektywne jest ogrzewanie - oczywiście do pewnych granicznych temp. na zewnątrz.
- Przecież ten model klimatyzatora ma funkcję odczytu temperatury pilota więc kładziesz pilota w miejscu w którym zależy ci na pomiarze totalnie amatorsko podstawowej wiedzy Jak działa klimatyzator A to że ci coś rezonuje to prawdopodobnie wynik złego montażu
- Jesteś idiotą robiac taki film.
- Jak się kupi zabawkę to nie ma co się dziwić.
- Nadaje się do dogrzewania
- W minusowy dzień mój Haier grzeje bardzo szybko cały salon. Normalnie używam grzejników ale do szybkiego dogrzania pokoju po wietrzeniu gdy kaloryfery są zakręcone cały dzień (mam ciepły budynek) wystarczy kilka minut pracy by zrobiło się odpowiednio przyjemnie. Coś nie tak masz z tym sprzętem.
- Chłopaku trzeba było to postawić na glebie.
W grzaniu będzie niosło wibracje na mur.
- Masz za małą jednostkę. Masz jednostkę do 30m
- W agregacie nazwy nie zakrył
- Mam podobnej mocy klimatyzator ogrzewał dom 170 m2 różnica temperatur w najbardziej odległym pokoju to około 3 stopnie z tymi miejscami jak to powiedziałeś nie ogrzewanych w rogach to różnice są tak małe że człowiek nie jest w stanie wyczuć, mimo to ja uważam ze jest to jedne z lepszych rozwiązań ogrzewania domu tanie i energooszczędne. Oczywiście każdy system ma swoje wady i zalety.
- "nazwa ukryta" - jak YT z milionem subskrypcji. Słaby film, nic ciekawego.
- Chyba masz za małe urządzenie. Na 100m2 mam ten sam ale 7.5kw. Ogrzanie/chłodzenie trwa chwilę i na niskich obrotach.
Ps. Użyj funkcji follow me.
- 19 stopni w calym domu...wspolczuje. to temperatura prawie ze do garazu
- fajne
- MISTRZU .... w suficie masz tylko GK (ja mam 40cm granulatu styropianowego U=0,11) wiec ciesz sie z tej temperatury co masz !!! ja mam kanadyjczyka 210m2 i pompa tcl 3,5kw utrzymuje temp. 22C do -10C, no idzie przez wymiennik plytowy z podlogowką a potem nadmuch i wyrabia co prawda u mnie sciana U=0,11 (termos) ale tak mozna 3,5kw grzac chalupe 210mkw
- The product i have from kaisai doesn't work i can set it +6 degrees from 17 to 23 degrees and 1,5 hours later it will be 18,5 degrees and the air will be feeling wet which is not good in a woodworking shop.

Produkt, który mam od Kaisai nie działa, mogę ustawić go na +6 stopni od 17 do 23 stopni i 1,5 godziny później będzie 18,5 stopnia i powietrze będzie mokre, co nie jest dobre w stolarni .
- Cały dom jednym 3,5kW kaisaiem eco? Niestety tak to nie działa, dom ma jakieś zapotrzebowanie cieplne i w tej chwili to raczej nie jest 3,5kW podobnie jak wydajność grzewcza tej klimy nie wynosi 3,5kW przy - 5 stopniach.